Ново
Свадба Цвет Кошница Декор Деликатнаovан Ткаени Цвет Кошница Цвет Девојка Торба Цвет Кошница Креативни Расфрлање Ливчиња Кошница Свадба Партија Материјали За Свад?

Свадба Цвет Кошница Декор Деликатнаovан Ткаени Цвет Кошница Цвет Девојка Торба Цвет Кошница Креативни Расфрлање Ливчиња Кошница

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Опис r. r. Оваа цветна корпа украсена со цвет е елегантен допир на вашата свадбена поворка. Корпата за свадбена цветна невеста ќе создаде романтична атмосфера што ја баравте. Оваа корпа за цветни невести може да додаде волшебност на вашата свадба.  Специјално дизајниран за свадба, дипломирање, банкет и други специјални прилики.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : како што е прикажано.р. - Материјал : Плетен.Р. - Големина : Околу 16х16х21см.р. - оваа корпа за цветни девојки е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од роза, направете ја вашата прошетка по патеката повод за паметење.р. - Одличен подарок и предмети за спомен, погодни за дипломирање, банкет, забава и други специјални прилики.р. - Додадете волшебност на вашата свадба и направете ја вашата свадба поромантична и поетска . р. - Може да се користи за држење цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини . р. - оваа цветна корпа е за претстојната свадба на вашите или вашите пријатели како украс за внуките, ќерките или вашите пријатели млади роднини да ја носат патеката. 1 х цветна корпа. Оваа корпа за цветни девојки е совршена големина за држење цвеќиња или ливчиња од роза, направете ја вашата прошетка по патеката повод за паметење. Одличен подарок и предмети за спомен, погодни за дипломирање, банкет, забава и други специјални прилики. Додадете волшебност на вашата свадба и направете ја вашата свадба поромантична и поетска. Може да се користи за држење цвеќиња, цветни ливчиња, бонбони и други новини. Оваа цветна корпа е за претстојната венчавка на вашите или вашите пријатели како украс за внуките, ќерките или вашите пријатели млади роднини да ја носат патеката.

Карактеристики

Производи во категоријата

Организирањето и делетирањето на вашиот дом е лесно со сетот од 3 ткаени корпи за складирање од домашно �

Прославете Го Велигден со овој симпатичен Начин да Ја Прославите Корпата За Велигденско Јаже Оваа шарм�

Координирајте го вашиот живот со овој убав производ Од Мед Може Да Направи Изработен од издржливи и при�

Сите Производи За Суво домашно милениче со Коски ја имаат на ум удобноста и здравјето на вашето домашно

Организирајте ги најважните работи за вашето домаќинство со Ова 7Парче Складирање Поставено Од Сорбус!

Елијана Правоаголна Рачно ткаена Корпа За Воден Зумбул е вашиот придружник за организирање да држи куј�

Никој не рече дека модерниот стил мора да биде тежок за постигнување Создадете инставлијание со Корпат�

Исчистете го нередот на скалите безбедно и привлечно со Основните Работи за Домаќинството корпа за ска�

Кошурата со предна пристапна жица StorTrax 23 инчи е одлично решение за складирање додаток на вашиот железни

Корпите се едно од оние прекрасни парчиња декорација кои исто така можат да бидат практични...

Опис r r.Изработен Од одличен квалитетен материјал, издржлив и безбеден за долготрајна употреба. Има едн

Езоваре Ткаени Пластични Корпи За Чување Торби Со Капак Лесно организирајте ги вашите соби, полици, ост�

Seagr Wicker Кошница Плетен Кошница Цвет Тенџере Виткање Кошница Валкани Кошница Складирање Дома Декорација

Користете ги овие подобри домови и градини со средна врба, за да го намалите нередот Оваа корпа е соврше�

Лесен и исклучително силен, има трајни полипропиленски ленти ткаени над силна внатрешна метална рамка �

Овој голем сет за отпадоци за складирање е идеално решение за организација што ви помага да создадете ч�

Организирајте го вашиот дом или канцеларија со корпата за поедноставување на организаторот за складир�

Детали за предметот : * Сосема нов и висок квалитет*Опсег на Примена : додатоци За Складирање, козметика и

Сакате да ја одржувате вашата канцеларија или дома организирана, добро, овој подобар домови и градинарс

Опис : Рачно ткаени од висококвалитетни материјали, оваа висечка корпа чува зеленчук и овошје, а корпат�

Scroll